Главная » 2010 » Май » 3 » І Всеукраїнська Олімпіада з настільного тенісу серед школярів
І Всеукраїнська Олімпіада з настільного тенісу серед школярів

Перша Всеукраїнська олімпіада з настільного тенісу
Протягом тижня, з 25.03.10 по 30.03.10, у спортивному залі Українського дитячого центру «Молода Гвардія» м. Одеса, вирували спортивні пристрасті між учасниками
І Всеукраїнської олімпіади серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів з настільного тенісу, у якій взяли участь 24 команди.
У цих престижних змаганнях стартувало 192 спортсмена (96 юнаків та 96 дівчат), що прибули з різних областей України. З-поміж них, свою спортивну майстерність презентували юні гравці маленької ракетки з міста Хмільника.
Усі учасники змагалися у наступних номінаціях: особисті (юнаки, дівчата), парні (юнаки, дівчата) та змішані пари. Регламент змагань був надзвичайно складним. Зазнавши першої поразки, учасник припиняє подальшу боротьбу. І тому не дивно, що усі спортивні поєдинки, без винятку, проходили у цікавій, напруженій та виснажливій боротьбі.
Першими стартували дівчата. Хмільничанкам Світлані Шарун, Анастасії Ламановій та Ользі Грабовській не вистачило на заключній стадії змагань психологічного духу щоб увійти у когорту найсильніших. З цією задачею успішно справилася Ольга Вент, яка із 16 найкращих тенісисток олімпіади посіла VІ місце. Це, безперечно, успіх молодої перспективної спортсменки.

Через відбіркове сито юнаків пройшли Володимир Коляда та Ігор Бєляєв. Дебютантам змагань Олександру Доценку та Олександру Ілюхіну явно не пощастило із жеребом. Вони потрапили під гарячу руку спортсменам, які у заключній фазі змагань посіли призові місця.
Проте, наші юнаки Володимир та Ігор продемонстрували неабияку силу волі, характер, бійцівські якості, вміння вести боротьбу на всіх ділянках тенісного столу. У підсумку: Володимир посів VІІІ місце, а Ігор – ІХ.
Не менш видовищно та напружено проходили парні змагання серед юнаків та дівчат. Дует дівчат у складі Ольги Вент та Анастасії Ламанової посіли ІХ місце.

Цікаву комбінаційну та тактичну боротьбу продемонстрували наші юнаки у парних змаганнях. Переможну ходу хмільничан зупинили юнаки Херсонської області, які у підсумку, посіли ІІ місце. Ігор Бєляєв та Володимир Коляда – VІ.

Заключним акордом змагань стала гра змішаних пар. У цьому протистоянні Ольга Вент та Володимир Коляда гідно змагалися із своїми ровесниками. У підсумку – Х місце. У загальнокомандному заліку команда міста Хмільника, яка представляла Вінницьку область, посіла VІІІ місце в Україні.

Чемпіонами І Всеукраїнської олімпіади з настільного тенісу стали тенісисти Одеської області, на ІІ місці спортсмени із Криму, ІІІ – представники Херсонської області.

Просмотров: 1372 | Добавил: alpalych | Рейтинг: 1.0/1